jury

6 Międzynarodowe Triennale Grafiki Cyfrowej – Gdynia 2019
the 6th International Triennial of Graphic Digital Arts  – Gdynia 2019

JURY 19 lipca 2019 r.  / JURY July 19 2019 :
prof. Mirosław Pawłowski – Poznań
prof. Adam Romaniuk – Katowice
prof. Alina Jackiewicz-Kaczmarek – Gdańsk
prof. Sławomir Witkowski – Gdańsk
dr Barbara Kasperczyk – Mikołów
prof. Zbyněk Janáček –  Ostrava

    wynik obrad jury, etap pierwszy / the Jury result, first stage    

1. Bałdyga-Nowakowska Małgorzata, Lublin, Recykling – structure 1, Recykling – structure 2
2. Banachowicz Andrzej, Poznań, VIVE MEMOR 1, VIVE MEMOR 2
3. Błędowska Agnieszka, Poznań
   
Potajemne rozmieszczanie jednostek 1, Potajemne rozmieszczanie jednostek 2
4. Bratkowska Martyna, Katowice, Mówca
5. Chodur Monika, Przeworsk, Skupienie I, Skupienie IV
6. Ciupa Nastazja, Warszawa , H II
7. Czapor-Zaręba Barbara, Tarnowskie Góry, Przejście XXXVII, Przejście XXXVIII
8. Czerwińska-Romanowska Ewa, Szczecin, 1_ Z cyklu Antropolis, 2_ Z cyklu Antropolis
9. Dański Mariusz, Radom, Punkt ostateczny- krok następny
10. Domagalski Wojciech, Warszawa
     STRATEGIE WIDZIALNOŚCI 2, STRATEGIE WIDZIALNOŚCI 3

11. Dudek Marcin, Rzeszów, Horyzont materii I
12. Dul-Ledwosińska Elżbieta, Łódź, QUADRATUM 1, QUADRATUM 11
13. Dutka Agnieszka, Kraków, KRAWĘDŹ 4
14. Dziomdziora Marta, Szczecin, Invisible
15. Frąckiewicz Paweł, Wrocław, Trzecia przestrzeń- niedostatek realności II
16. Frydryk Grzegorz, Rzeszów, Pieśń nad pieśniami II
17. Futyma Artur, Brzozów, Autoportret I, Autoportret II
18. Gawlikowska-Łabęcka Elżbieta, Łódź, bnb 29, bnb 30
19. Guskos Andreas, Szczecin, Fraktal 93, Fraktal 97
20. Jakubczak Aleksandra, Zwierzyniec Pierwszy, Zmienność danych
21. Janowska-Augustyn Joanna, Wieliczka, Jestem przy Tobie I, Jestem przy Tobie II
22. Jaszewski Jakub, Toruń, ARCA ASTRALIS
23. Joostberens Jacek, Bielany Wrocławskie, 41_3_W2
24. Krawiec Michał, Opole, Przestrzeń rzeczywiście powiązana – Centrum interesów
25. Kroczek-Wasińska Katarzyna, Bytom, Capellarum I
26. Lasoń Aleksandra, Sosnowiec, Space Structures XXXIII
27. Lech Piotr, Lublin, Ziemia jest płaska-znowu-III
28. Liput Przemysław, Kraków, Przeszłość – Grafika nr 2
29. Lisiecka Monika, Poznań, TV noise – kanal lewy
30. Łakoma Agnieszka, Kraków, Via Lucis III
31. Makuch Sara, Wrocław, WATER
32. Mazurek Lech, Lublin, W hołdzie czerni 5, W hołdzie czerni 6
33. Mikulski Michał, Lublin, Form 2_1
34. Miśkiewicz Lesław, Łask, Bez tytułu 49a
35. Mitko-Rudź Jadwiga, Katowice, Przestrzeń uświadomiona 5
36. Noga Marcin, Radom, ZE388STL_4248P
37. Nowicki Grzegorz, Poznań, Gdynia 1
38. Oczkowski Marcin, Kraków, Etiuda graficzna, zbiór 7
39. Olszewski Aleksander, Radom, MORFOIZM 3×3 NR 1, MORFOIZM 3×3 NR 2
40. Olszowski Robert, Jastrzębie Zdrój, Czas i przestrzeń (1)
41. Pałka Monika, Kraków, LABIRYNT II
42. Panasiewicz Alicja/Adam, Kraków, funkcja (1) 
43. Paszkowski Cezary, Gdańsk, Tunel
44. Paszyńska Angelika, Rzeszów, Formy 1
45. Pędziałek Leonard, Kraków, Incydent 2
46. Pietruczuk Jerzy, Oświęcim, Kwantowe dostrajanie fortepianu do bliskiej przyszłości 3
47. Plewko Sławomir, Lublin, Immersja Przestrzeni (Komentarz Anizotropowy C)
48. Pogorzelec Marta, Solarnia, Refugium I
49. Ptaszyńska Paulina, Opole, Refrakcja 1
50. Pytel Rafał, Kraków, Industria I
51. Romaniuk Natalia, Tychy, Krok naprzód 2, Krok naprzód 4
52. Romańczuk Zbigniew, Stargard, Digital born VII
53. Sajduk Marek, Kraków, Igraszki 4×2
54. Savchenko Vasyl, Gdańsk, Niebieskie lustro
55. Schichta Adrian, Opole, Tożsamość I, Tożsamość II
56. Stopyra Bogusław, Grodzisko Dolne, G deta czarne, G połączone
57. Szafran Karol, Podłęże, Odbicie promienia
58. Szot Zbigniew, Poznań, Po-widok 5 (54° 05′ 51,56″ N,/15° 04′ 30,46″ E)
59. Szulc Krzysztof, Toruń, NO signal
60. Śliwiak Marta, Częstochowa, ZADRRRAPANIA V, ZADRRRAPANIA VII
61. Uchman Magdalena, Rzeszów, Without air
62. Wanyura-Kurosad Monika, Kraków, Krawędzie 51
63. Wawrzyczek-Klasik Michalina, Rybnik, Na śniegu II
64. Węcławski Andrzej, Lublin, z cyklu: The Note/ Zapis XIV-niebieski
65. Wierzba Katarzyna, Warszawa, Silvaris
66. Wirtel Michał, Gdańsk, 4
67. Wochnik Andrzej, Szczecin, PRZESTRZEŃ KOLORU II/2, PRZESTRZEŃ KOLORU II/3
68. Zaborski Jacek, Kraków, Debata
69. Zaleski Kamil, Warszawa, Ćwiczenia 7
70. Zaręba Witold, Tarnowskie Góry, Pole manewru 1
71. Zdejszy Jakub, Wisła, Obrazy Pamięci II, Obrazy Pamięci III
72. Żebrowski Leszek, Szczecin, Carpe diem 2
73. Żółkiewska Sylwia, Warszawa, Pomiędzy 09

zagranica/foreign countries:

1. Bak Magdalena, Norwegia, The informal exchange of ideas II
2. Bonča Jaka, Słowenia, Cavalier-Ti1
3. Charalampous Elsa, Grecja
    UNCAGING THE EARTHLY DELIGHTS -THE KISS, IN THE CLOUDS OF SILENCE

4. Drozd Jan, Czechy, Highest abstraction
5. Frank Basil, Izrael, Beresheet (Genesis)
6. Heamägi Inga, Estonia, „Let my Prayer Arise as Incense Before Tree … III” Psalm 141:2
7. Hnat Milan, Słowacja, Multiverse 2
8. Ikonomidou Florentia, Grecja, Iron maiden
9. Kaleta Maria, Wielka Brytania, Matrix, On the Edge
10. Kidd Davida, Kanada, Big Dad, Red Dwarf
11. Kowalewski Solange, Francja, Differently
12. Krupicová Iva, Czechy, Scene II
13. Łukowska Monika, Australia, 32.3411° S, 115.7782° I
14. Moravcová Olga, Słowacja, No Title 2
15. Morishita Kazuhiko, Japonia, Full bloom on mind
16. Naito Etsuko, Japonia, BONSAI A
17. Obana Dan, Japonia, Brave Difficulties
18. Sibinský Marek, Czechy, Heart
19. Singh Mandeep Manu, Indie, Meditation-VI
20. Soltan Mohamed, Egipt, The Digital Ennead of Heliopolis
21. Sule-Trubert Merike, Estonia, Memory of Father